Kto sme Naše poslanie Projekty Ďakujeme Vedeli ste, že... Kontakt

PODPORTE NÁS


NAŠE VÝROBKY

Batikovaná taška
Keramické figúrky
Sada bavlnených vrecúšok
Sieťované ekovrecúška
Tienidlá na svietniky
Trendový batoh
voskové sviečky
Keramika
Šperky


Záverečná správa

Oznámenie o konaní
verejnej zbierky


Predbežná správa
verejnej zbierky


Výzva na predkladanie
ponúk 1


Výzva na predkladanie
ponúk 2
späť
Plavci bojovali o vstupenky na olympiádu

Plavci športového klubu Usmej sa na mňa si zmerali svoje sily v celoslovenskom meradle v dňoch 21. – 23. júna 2017 na X. národných hrách Špeciálnych olympiád v krásnom športovom areáli olympijského tréningového centra Šamorín. A neboli to hocijaké preteky, ale kvalifikačná súťaž na Svetové letné špeciálne olympiády v Abu Dhabí 2019.
Plavci

Na otváracom ceremoniáli sme mohli stretnúť aj našich vrcholových športovcov. Oheň na štadión priniesli športovci Danka Barteková (stelkyňa), Filip Šebo (futbalista) a Marcel Malatín (bežec).

Skoro 150 športovcov súťažilo sa v 6 športových odvetviach. Malá výprava Usmej sa na mňa (4 plavci) bola veľmi úspešná. V 8 disciplínach sme získali 8 medailí.
Plavci

Lenka Láslofiová získala 2 strieborné medaily (50 m prsia, 50 m voľný spôsob), Miloš Krupáš vybojoval 2 bronzové medaily (25 m prsia, 50 m prsia), Miška Duchová má 1 zlato a 1 striebro (25 m prsia a VS) a Dávid Boček si odniesol domov dve zlaté medaile (25 m motýlik a 50 m voľný spôsob).

Teraz nám už ostáva čakať, či bude niekto z našich športovcov nominovaný na Špeciálnu letnú olympiádu v Abu Dhabi. Trénujeme ďalej ?